Dr. Panda Havaalani

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 12,99 TL
  • Boyut 135.1 MB
  • Version 1.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Dr. Panda
Dr. Panda Havaalani mobil oyununda havaalanında macera dolu anlar yaşayacaksınız.

Yaratıcı bir şekilde tasarlanan Dr. Panda Havaalanı mobil oyununda özel olarak verilen görevleri tamamlayarak, farklı alanlarda yer almaya hak kazanacaksınız. Sevimli panda karakteri ile havaalanında çılgın anlar yaşamanın tadını çıkartın. iOS  akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz Dr. Panda Havaalani mobil oyununda karakterinizi doğru bir şekilde yönlendirerek havaalanının altını üstüne getireceksiniz. 

Havaalanına giren çıkan müşterileri takip edin, gümrükte pasaportları damgalayın, müşterilerin bagajlarının doğru uçağa yüklendiğinden emin olun. Uçakların güven çerçevesi içerisinde iniş kalkış yaptıklarını takip ederek havaalanının her alanına hakim olacaksınız. Müşterilerin konforlu uçuşlar geçirmesini yaşamak için bu muhteşem oyunda yer alabilirsiniz. 

Düzen içerisinde havaalanının gelişmesini sağlayın. Görsel efektleri açısında oldukça kaliteli olan Dr. Panda Havaalani mobil oyunu çocukların hayal dünyalarına yönelik bir şekilde tasarlanmıştır. Muhteşem grafikler ile gözünüzü doyuracaksınız. Tek bir havaalanı içerisinde yer almak yerine bir çok havaalanının ortamını tadabilirsiniz.

Gelen giden müşterilerin pasaportun damgalanmasından bagaj organizasyonuna kadar her seyi yapabilirsiniz. Oyun esnasında çocuklarınızı rahatsız edici reklam içeriklerine maruz kalmazlar. Her çocuğun eğlenerek vakit geçireceği Dr. Panda Havaalani rol yapma oyunu mobil cihazlara uyumlu bir mobil oyundur 

 

 

Dr. Panda Havaalani indir